Rodzice aktorami… nietypowe przedstawienie dla dzieci

Przedstawienie ” Ptasie radio i…” w wykonaniu rodziców dzieci 5 letnich z grupy Biedroneczki z Miejskiego Przedszkola nr 27 Okrąglaczek odbędzie się 4 czerwca 2018 – w poniedziałek, o godz. 10.00 w MP 27


AAA 7064


Zaraz po długim weekendzie pierwszy dzień w przedszkolu był dla dzieci “Okrąglaczka” bardzo ekscytujący. W poniedziałek 3.06.2018 o godz. 10.00 rodzice 5 – letnich przedszkolaków z grupy Biedroneczki przywitali ich bowiem wyjątkowym przedstawieniem we własnej aranżacji. Scenarzystą i zarazem reżyserem “Ptasiego radia i …..”, opartego na podstawie twórczości Juliana Tuwima, była Jolanta Kujawińska. W rolę ptaków, z wielkim zaangażowaniem i fantazją, wcielili się uzdolnieni aktorsko rodzice. Mali widzowie z przejęciem śledzili rozwój akcji i okazywali dużo radości słuchając zabawnych dialogów.

To nie pierwszy raz w tym przedszkolu, gdy dorośli w taki właśnie sposób bawią maluchów swoją twórczością. Taka forma wspólnego spędzania czasu integruje dorosłych i dzieci, które z dumą obserwują swoich rodziców właśnie w takiej nietypowej roli.

{slider= Wystąpili:   kliknij żeby zobaczyć}

Ptak Radiowiec – Marek Krupski

Ptak Reporter 1 – Paulina Borkowska

Ptak Reporter 2 – Monika Giletycz Czajka Ewelina Leszek

Ptak Reporter 3 – Beata Szuchnik

Słowik(owa) – Joanna Łazur

Wrobel – Wojtek Piotrowski

Kogut – Marek Bogdał

Kukułka – Agnieszka Ceniuch

Dzięcioł – Jarek Wichowski

Czajka – Ewelina leszek

Przepiórka – Marta Skolimowska

Ptasia Policja – Ela Oliwa, Agata Mazur

Kaczka Dziwaczka – Danuta Łosińska

Słowik – Benjamin Leszek

Julian Tuwim – Jolanta Kujawińska

{/slider}

 

{djmedia 377}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł