FESTYN RODZINNY “DNI CZARNEGO 2018”

FESTYN RODZINNY “DNI CZARNEGO 2018” cieszył się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców osiedla. Na boisko przy sklepie Dino tłumnie nadciągały całe rodziny z młodszymi dziećmi. Nie brakowało też grupek młodzieży i spacerowiczów wychodzących ze swoimi pupilami.

AAA 7008


Tak jak i w poprzednich latach, z okazji Dnia Dziecka, wiele ciekawych atrakcji przygotowała dla wszystkich jego uczestników Rada Parafialna Parafii pw. św. Judy Tadeusza oraz Miasto Jelenia Góra. Były występy muzyczno – wokalne uzdolnionej młodzieży, gry i zabawy z drobnymi nagrodami, przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych przez MZK, MPGK, Wodnik oraz smakowite przekąski.


AAA 7026


Można było skosztować domowych wypieków i kiełbasek z grilla. Dużo radości sprawiły nie tylko dzieciom służby mundurowe. Podziwiano nowoczesny sprzęt i nowinki techniczne. Rodzice chętnie fotografowali swoje pociechy w obecnych na placu pojazdach. Największą popularnością wśród maluchów cieszył się wóz strażacki. W loterii wygrywał każdy los, wśród których najatrakcyjniejszą nagrodą była koszulka Mai Włoszczowskiej i jej książka.

– Ten festyn to takie dobre zakończenie długiego weekendu. Dobrze, że pogoda dopisała, bo w zeszłym roku nie była dla nas łaskawa. Przyszłam z rodziną i wiem, że będziemy się dobrze – oświadczyła mama dwóch rezolutnych dziewczynek.

Większość dorosłych nie ukrywała, że najbardziej cieszą ich zapowiedziane na dwie ostatnie godziny imprezy występy Jacka Ziobry oraz kabaretu PAKA, tak cenionych w naszym regionie artystów.

Jak widać osiedlowe festyny cieszą się coraz większym powodzeniem wśród jeleniogórzan. Dzisiaj mieszkańcy świętowali na Czarnym. W najbliższą sobotę na popołudnie pełne atrakcji na Zabobrzu zaprasza Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa.


 

{djmedia 376}portalik24.pl
Czytaj cały artykuł