Marian Szczęśniak odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Marian Szczęśniak, przewodniczący wspólnej komisji władz miasta i Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, odchodzi na zasłużoną emeryturę. W środę 30.05.2018, podczas ostatniego posiedzenia wspólnej komisji w sali obrad jeleniogórskiego ratusza, uroczyście pożegnano zasłużonego pracownika JSM.


AAA 5316


Wiceprezes spółdzielni Marian Szcześniak wniósł spory wkład w wypracowanie wielu porozumień pomiędzy Urzędem Miasta i spółdzielnią. Jednym z efektów dobrej współpracy jest chociażby odbiór odpadów wielkogabarytowych raz w miesiącu. Jest również szansa, że będzie to się odbywało dwa razy w miesiącu, czego nie ma w żadnym innym mieście.

Marian Szczęśniak związany jest ze spółdzielnią już 14 lat. Jak to sam nadmienił podczas spotkania z mediami, do swoich sukcesów może zaliczyć wymianę około 6 tys. junkersów i docieplenie ponad 120 budynków w mieście.

Prezes Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Mirosław Garbowski oświadczył, że będzie mu brakowało tak dobrego zastępcy, ale życie musi toczyć się dalej i trzeba patrzeć w przyszłość. Spółdzielnia pragnie zachować rolę przewodniczącego wspólnej komisji, bo współpraca z Miastem przynosi obopólne korzyści.


AAA 5341


– Działamy w myśl przysłowia „zgoda buduje, a niezgoda rujnuje”. Naocznie można się przekonać, że poprawiła się estetyka osiedla. Staramy się ułatwiać życie mieszkańcom w drobnych codziennych spawach. Społeczeństwo się bogaci, więc odpadów wielkogabarytowych jest też coraz więcej. Sami sobie nie poradzimy, dlatego oficjalnie zwracamy się w tej sprawie do miasta – podkreślił prezes JSM.

Przed komisją wiele jeszcze zadań, chociażby usprawnienie ruchu drogowego od centrum na Zabobrze. Mirosław Garbowski wierzy, że dzięki dobrej dalszej współpracy z Miastem można będzie zrealizować dużo innych udogodnień na rzecz mieszkańców naszego miasta.


 

{djmedia 365}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł