Przed nami Dni Kamiennej Góry 2018

Od 8 do 10 czerwca trwać będą Dni Kamiennej Góry 2018. Towarzyszyć im będzie szereg wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

8 czerwca, piątek – to tradycyjnie dzień z muzyką disco-dance. Zaczynamy o godz. 17.30 wystąpią: Babilon (coveryBoney M), Players, Pudzian Band, gwiazda wieczoru – Afterparty, na zakończenie dyskoteka, którą poprowadzą wspólnie Kamiennogórski DJ’s Team i DJ VNALOGIC.

plakat poziomy1b

Sobota – 9 czerwca to dzień z muzyką pop i rock. Startujemy już o godz. 16.30. Wystąpią laureaci Europejskich Festiwali Coverów: Robbie Williams Band, Elvis Revival Band (covery Elvisa Presleya), a także zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Green WaterFestival – Wishmasters. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie doskonale znana i popularna formacja Happysad.

plakat poziomy3

W niedzielę 10 czerwca natomiast, wielkie biesiadowanie na scenie i pod sceną – Festiwal Piosenki Przedszkolnej, Biesiada z Piosenką. Wieczorem wystąpi zespół Princes (coveryQueen) oraz gwiazda wieczoru – Agnieszka Chylińska.


plakat poziomy2

Jak zawsze, nad kamiennogórskim zalewem obok sceny powstanie duże miasteczko gastronomiczne oferujące szeroki asortyment pysznego jedzenia i napojów. Do tego przez cały czas funkcjonować będzie wesołe miasteczko, i inne atrakcje dla małych i dużych.

plakat poziomy4

dni kg 18 m

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł