Filmowy Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios!

IP Helios DzieńDzieckaHelios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na wyjątkowe, premierowe pokazy w dniach 1-3 czerwca. Na najmłodszych Widzów czekają niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego zabawy, konkursów i animacji podczas filmowego weekendu!

Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na najnowsze filmy familijne oraz przygodowe.

„Bella i Sebastian 3″ to kolejna część przygód ulubionych bohaterów najmłodszych Widzów, tym razem w towarzystwie przesympatycznych szczeniaczków Atosa, Portosa i Aramisa! „Futrzaki ruszają na ratunek” to zabawna animacja opowiadająca o kocie, który uwielbia śpiewać i bobrze, który ceni sobie spokój. Tak różne charaktery muszą jednak połączyć swoje siły, by spieszyć innym zwierzętom z pomocą! Bohater filmu „Wyszczekani” – Max to pracujący dla policji rottweiler, który ma niesfornego partnera – człowieka. Wspólnie muszą rozwikłać kryminalną zagadkę podczas prestiżowej wystawy psów.„Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie” przedstawia natomiast brawurową historię autsajdera, który podróżuje przez galaktykę. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje Chewbaccę i uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana. Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi “Gwiezdnych wojen”!

Poza najnowszymi premierami Weekend dnia dziecka w kinie Helios to również konkursy z nagrodami, atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! Od 1 do 3 czerwca kino Helios będzie należało do dzieci! Podaruj swoim pociechom niezapomniane, filmowe chwile, do zobaczenia w kinie: http://bit.ly/2skOzYF.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł