Smacznie i naukowo. Drzwi otwarte w Zespole Szkół Przyrodniczo Usługowych i Bursy Szkolnej

Przejażdżki konne, kontakt ze zwierzętami, a przede wszystkim inspirujące zajęcia na kuchni, zapewniali wszystkim odwiedzającym Zespół Szkół Przyrodniczo Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze organizatorzy Dnia Otwartego w tej placówce.

AAA 3063

Do Wielkiego Grillowania doszło w piątek 25.05.2018. Młodzież szkół gimnazjalnych już od godz. 10.00 licznie odwiedzała szkołę, chętnie uczestnicząc w przygotowanych specjalnie z myślą o nich zadaniach, sprawdzających między innymi wiedzę z języka ojczystego, z języków obcych, z historii, a przede wszystkim z faktów dotyczących odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas zajęć praktycznych młodzi ludzie wykazywali się ogromną inicjatywą i kreatywnością. Chętnie robili sobie selfie z przebywającymi na terenie placówki zwierzętami. Podczas wspólnie spędzanego czasu można było całkiem sporo dowiedzieć się o samej szkole i kierunkach w niej nauczanych.

O smaku przyrządzanych potraw i deserów mogliśmy przekonać się osobiście. Potwierdzamy, że wszystko było wyjątkowo smaczne, tak jakby przygotowali je prawdziwi mistrzowie kuchni.

Jak  podkreślił Paweł Dernoga, dyrektor Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze, tego rodzaju impreza odbyła się już po raz czwarty w ich placówce. Współorganizowali ją zarówno nauczyciele jak i uczniowie szkoły.

 

Więcej informacji w wypowiedzi Elżbiety Owczarek i Jolanty Mozolewskiej-ZwatrzkoMożesz zatrzymać przewijanie najeżdżając myszką na zdjęcie lub je powiększyć klikając na nie.

{djmedia 354}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł