EKObohaterzy z Galerii Sudeckiej

W sobotę 19.05.2018 najmłodsi sympatycy Galerii Sudeckiej, poprzez dobrą zabawę i praktyczne działania, uczyli się, w jaki sposób najlepiej można dbać o otaczające nas środowisko. Już od godz. 12.00 na dzieci czekali specjalnie przeszkoleni animatorzy, którzy w przystępny i obrazowy sposób pomagali im poznać odpowiedzi, chociażby na takie pytania: Jak działa bateria słoneczna? Jak zbudowana jest turbina wodna? Na jakiej zasadzie działa oczyszczalnia?

AAAA 0002

Czy samochód może być napędzany wodą? Trwające do godz. 18.00 warsztaty, konkursy z drobnymi nagrodami oraz zabawy i prezentacje na scenie sprawiały sporo radości zarówno dzieciom, jak i śledzącym wydarzenia rodzicom.

Natomiast najbliższą sobotę 26.05.2018 Galeria Sudecka pragnie poświęcić wszystkim MAMOM, z okazji ich święta. Już od 11.00 panie będą mogły skorzystać z zabiegów upiększających, posłuchać ciekawostek na temat zdrowia i urody oraz odkryć tajniki samobadania piersi. Będzie również możliwość udziału w mini – sesji fotograficznej.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł