Kino Kobiet to zawsze dobra zabawa!

Mąż, dom i trójka dzieci, a do tego zjawiskowa, tajemnicza niania Tully, która podbija serca bliskich Marlo, a do tego wywraca do góry nogami życie całej jej rodziny – przy takiej fabule z pewnością żadna kobieta nie może się nudzić. Środowy seans amerykańskiej komedii „Tully” zapewnił wszystkim paniom, które 16.05.2018 odwiedziły Kino Kobiet, dobrą zabawę i nieskomplikowaną rozrywkę.


AAA 0980


Babski wieczór tradycyjnie rozpoczął się jednak już w holu kina Helios, gdzie od godz. 17.00 można było skorzystać z usług i porad Partnerów Heliosa. Potem, już na sali kinowej, również nie brakowało atrakcji.


AAA 0677


Renata Zielińska, trener zdrowego stylu życia, specjalista dietetyki, naturoterapeuta i zarazem biomasażysta, podzieliła się kilkoma praktycznymi poradami na temat “Szczupła i zdrowa bez efektu jo-jo nie tylko na wiosnę”, a młodzi, pełni wdzięku i gracji tancerze ze Szkoły Tańca Kurzak & Zamorski, wykonali mistrzowski pokaz Walca Wiedeńskiego. Jak zawsze atmosferę podgrzewali i pobudzali do salw szczerego śmiechu prowadzący konkursy i zabawy aktor Robert Mania i pracownik kina Adam Pokosz. Niestety, tym razem wyjątkowo publiczność nie dopisała. Najprawdopodobniej było to związane z piękną pogodą, którą od kilku dobrych dni cieszyły się prawie wszystkie kobiety.


AAA 1257


Być może najbliższa amerykańska superprodukcja o przebojowych „gangsterkach” i zapowiedź występu znanego Chippendale , zaplanowane właśnie na 13 czerwca, znacznie poprawi frekwencję na widowni i zachęci większe grupy pań do wspólnej zabawy. Tym razem panie wystąpią w zawadiackich kapeluszach, maskujących wygląd przebraniach, a nawet niejedna z nich nie zawaha się zabrać ze sobą budzącego grozę colta, czy innego rodzaju broni. ( dopuszczalne tylko atrapy i standardowe zabawki dziecięce ).

Bilety na czerwcowy seans są już w sprzedaży. Warto więc zaopatrzyć się w nie jak najwcześniej, póki można do woli przebierać w wolnych miejscach.


 Możesz zatrzymać przewijanie najeżdżając myszką na zdjęcie lub je powiększyć klikając na nie.

{djmedia 333}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł