Mnóstwo atrakcji w Termach Cieplickich

30 maja – Dzień Dziecka w Termach Cieplickich, 5 czerwca – “Bezpieczne wakacje”, 16 czerwca – koncert “The Dumplings” (wejściówki 20 zł), 6 lipca “Picnic of Colors”, 27 lipca “Nocne kino wodne” – to najważniejsze z imprez zaplanowanych przez zarząd Term Cieplickich na najbliższe trzy miesiące urlopowego wypoczynku. Letni wypoczynek w plażowym klimacie, okraszony dobrą muzyką, to nie lada gratka dla fanów naszego rodzinnego ośrodka rekreacji, tych młodszych i starszych.

AAA 0496

Sezon, z myślą o najmłodszych, rozpocznie się wielkim otwarciem basenu sezonowego z konkursami i zabawami, tak lubianymi przez wszystkie dzieci. Natomiast 5 czerwca odbędzie się już druga edycja „Bezpiecznych wakacji”. Z myślą o najmłodszych organizatorzy postanowili połączyć naukę z zabawą. Młodzi pływacy nauczą się zasad bezpiecznego zachowania nad wodą oraz udzielania pierwszej pomocy i wzywania służb ratunkowych. Na 16.06.2018 zaproszono The Dumplings. Ich koncert odbędzie się w strefie basenów zewnętrznych. Każdy z gości Term będzie miał okazję popływać w basenie z wodą termalną i odpocząć na leżaku przy dobrej muzyce lub zatańczyć przy scenie w rytm mocnego uderzenia grupy.

Picnic of colors, kolorowy piknik i wielkie grillowanie, to tradycyjnie już coroczne radosne letnie wydarzenie w Termach Cieplickich. W tym roku zaplanowano je na początek lipca. 6.07.2018 będzie można wziąć udział w spektakularnej bitwie na balony z wodą. Nie zabraknie specjalnych animacji dla dzieci, balonowej siatkówki, aquaaerobicu i wielu innych konkursów. Relaks zapewni również masaż na świeżym powietrzu. Z kolei 27 lipca to czas na dobre nocne kino wodne, a 10.08.2018 będzie można uczestniczyć w niecodziennym projekcie Plaża. Na zainteresowanych czekają dmuchańce, tańce i hulańce.

Więcej informacji na temat imprez i biletów znajdziecie Państwo TU:

http://bit.ly/2duBCBh

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł