Sezon wędrówek z kijkami rozpoczęty!

Pogoda wyjątkowo dopisała ponad 50-u uczestnikom malowniczej „Wędrówki z kijkami” na Grodną i do zamku księcia Henryka. W sobotę 5.05.2018 amatorzy inspirujących wycieczek organizowanych przez Poseł na Sejm RP Zofię Czernow oficjalnie rozpoczęli sezon tak cenionych przez wielu jeleniogórzan weekendowych wypadów zapewniających zasłużony relaks i dobrą zabawę.

AAA 4836

Miejscem zbiórki o godz. 9.00 był przystanek MZK przy jeleniogórskim teatrze. Kilkugodzinny spacer wśród soczystej zieleni, rozświetloną promieniami słońca trasą, rozpoczął się w Sosnówce. Mniej więcej w połowie drogi, w schronisku w Marczycach, na zadowolonych wędrowców czekało przygotowane ognisko, przy którym pieczono kiełbaski, raczono się dobrym ciastem i gorącą herbatą. Przy skocznej muzyce niektóre z pań nie odmówiły sobie nawet radosnych pląsów i śpiewu.

AAA 4788

– Wypoczynek przy ognisku i wspólnie tu spędzany czas to wyjątkowa, doskonała forma integracji dla nas wszystkich. Zachęcam każdego, kto ma tylko trochę wolnego czasu i w miarę dobrą kondycję do weekendowego wyjścia z domu i uczestnictwa w tych niepowtarzalnych wypadach na łono natury tak ciekawie organizowanych przez panią poseł. To już któraś kolejna z moich wypraw, naprawdę nie potrafię się doliczyć. Zawsze coś nowego odkrywam na szlaku. Po tak aktywnym spędzeniu dnia jestem w lepszej formie i mam dużo miłych wspomnień – oświadczyła z uśmiechem jedna z najstarszych uczestniczek wędrówki.

 

{djmedia 320}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł