Policjanci zatrzymali kierującą bez uprawnień

kajdanki1Policjanci zatrzymali kierującą bez uprawnień i z narkotykami.

Policjanci zatrzymali 29-latkę, która kierowała pojazdem bez uprawnień oraz posiadała narkotyki. Teraz za popełnione czyny odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Karpacza zatrzymali 29-latkę, która kierowała pojazdem bez uprawnień oraz posiadała narkotyki.

W nocy z 28 na 29 kwietnia br. policjanci z Karpacza pełniąc służbę w jednej z miejscowości gminy Podgórzyn zauważyli pojazd marki Audi, który jechał z dużą prędkością. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Dali kierowcy sygnał do zatrzymania. Kontrolę pojazdu przeprowadzili na jednej ze stacji paliw, gdzie pojazd wjechał i zatrzymał się. Kierującą okazała się 29-letnia mieszkanka Jeleniej Góry. Kobieta kierowała pojazdem bez uprawnień. W aucie jechał również 36-letni pasażer. Zarówno kierująca, jak i pasażer byli bardzo nerwowi. Kobieta mocną ściskała swoją torebkę. Okazało się, że był w niej woreczek strunowy z narkotykami.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Teraz kobieta za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł