Jeleniogórska Majówka Uboga i Nudna!

Zaproszenie Cyfrowe 3maj2018Na długi weekend cieszyła się cała Polska, także i jeleniogórzanie. Niestety, oferta Miasta, przygotowana z myślą o majowym wypoczynku mieszkańców pozostających podczas tych wolnych dni w Jeleniej Górze, jest uboga i nudna. W porównaniu chociażby z ofertą sąsiadującej Legnicy, miasta podobnego do naszego, wypadamy blado i nieciekawie. Legniczanie świętować będą bardziej radośnie i dłużej, a w ciągu pięciu dni wstęp na proponowane imprezy jest wolny. Natomiast jeleniogórzanie, podczas trzech dni Majowego Weekendu, na które zaprasza prezydent, skupią się bardziej na oficjalnych obchodach związanych z uhonorowaniem 227 rocznicy Konstytucji 3 Maja, a za przyjemność uczestnictwa w wartym obejrzenia koncercie w Teatrze Zdrojowym będą musieli słono zapłacić. 30zł od osoby z góry wykluczy niektóre rodziny z udziału w tej imprezie, bowiem przeciętna trzy – lub czteroosobowa rodzina będzie musiała się dobrze zastanowić, zanim wyłoży, jak to wynika z zaproszenia, 90zł lub 120zł za najlepiej zapowiadającą się podczas tych wolnych dni rozrywkę.

Gdyby nie wczorajsze Arado, które i tak, z powodu oszczędności władz Miasta, było skromniejsze, niż w latach ubiegłych, program na weekend, poza jednym lub dwoma wyjątkami, byłby naprawdę nieciekawy.

Czyżby nasze Miasto aż tak ubożało? Z całą pewnością z roku na rok jest coraz mniej ciekawych imprez w Jeleniej Górze. Oszczędny program niejednokrotnie rozczarowuje ludzi, o czym otwarcie wypowiadają się np. podczas wywiadów.

Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się, co będą robić podczas najbliższych dni, przedstawiamy 6 zaproszeń legnickich na każdy dzień i jedno jeleniogórskie z trzydniowym programem.


Możesz zatrzymać przewijanie najeżdżając myszką na zdjęcie lub je powiększyć klikając na nie.

 

{djmedia 308}portalik24.pl
Czytaj cały artykuł