Potrafią wszystko… a szczególnie dobrze się bawić!

To był naprawdę udany wieczór, a jego motywem przewodnim, wybranym specjalnie z myślą o kiepskiej pogodzie i zarazem listopadowym seansie z filmem „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta”, była zabawna czapka.

AAA 0716

– Im dziwniej, na głowie tym lepiej! Puśćmy wodze fantazji i szaleństwa i załóżmy nietuzinkowe ciepłe zimowe czapki! – zachęcali organizatorzy dzisiejszego babskiego wydarzenia. Bowiem tradycyjnie już środowy wieczór 29.11.2017 w Kinie Helios należał do płci pięknej. Zdecydowana większość miłośniczek Kina Kobiet pojawiła się w holu kina jeszcze przed godz. 18.00. Już przed wejściem na salę kinową panie bawiły się całkiem dobrze obserwując pokazy świątecznych makijaży i najnowszą kolekcję opakowań narzędzi i gadżetów do kuchni oraz oddając się degustacji smakołyków własnej marki „Auchan”. Oczy przyciągały także specjalnie wyselekcjonowane „świecidełka” z magii świątecznej promocji salonu jubilerskiego „Briju” w Jeleniej Górze. Nie brakowało również zainteresowanych promocją spektakli Zdrojowego Teatru Animacji.

AAA 0950-2

Najwięcej działo się jednak przed samym seansem. W żartobliwym nastroju imprezę poprowadziła Monika Kołosowska – Dyrektor Kina Helios w Jeleniej Górze przy wsparciu swojego teamu. Podczas zabaw i konkursów niejednokrotnie można było usłyszeć wybuchy spontanicznego śmiechu i życzliwe komentarze.

– Kino Kobiet to jeden z tematów, który co miesiąc wraca na tapetę. Mąż wie, że ja już nie wyobrażam sobie miesiąca bez naszego babskiego wypadu. Czemu? Po prostu dobrze się bawimy w naszym małym kobiecym kręgu. Nasi faceci są wyrozumiali i wiedzą, że tego nam właśnie trzeba – argumentowała zadowolona z życia, w bardzo sympatyczny sposób rozgadana Agnieszka.

W grudniu również nie zabraknie chwili wytchnienia, sporej dozy szczerego śmiechu i po prostu dobrej, przedświątecznej zabawy. 12.12.2017 panie będą miały okazję zaprezentować się w eleganckich, fantazyjnych marynarkach i na pewno z przyjemnością obejrzą romantyczną historie miłosną “Zawsze jest czas na miłość” .

{gallery}artykuly/2017/helios/kk_2911{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł