Damian Syjonfam i Beniamin Sobaniec – Koncert

Lokalizacja: Metamorfoza Pub, ul. Objazdowa 1 – Objazdowa 1, 58-580 Szklarska Poręba, Polska
Data: Grudzień 01, 2017 20:00 – Grudzień 01, 2017 22:00

DAMIAN SYJONFAM oraz BENIAMIN SOBANIEC na koncercie w Szklarskiej Porębie

1 grudnia 2017 r. piątek godz. 20.00
PUB METAMORFOZA, Szklarska Poręba, ul. Objazdowa 1

Bilety – 20 zł w przedsprzedaży w Restauracji Metafora, 30 zł w dniu koncertu.

Damian Syjonfam to artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym ale najbliższym naszym sercom językiem. W jego tekstach każdy z nas odnajduje część swojego życia. Ma niepowtarzalną barwę głosu, która wciąga publiczność w każdą zaśpiewaną piosenkę. Wydał dwie znakomite płyty: “Wracam do Domu”, oraz “To co było, to będzie”, dzięki którym w ciągu trzech lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów sceny reggae. Tym razem wystąpi w trzyosobowym składzie z Dominikiem Muszyńskim (Wadada) na perkusjonaliach oraz selektorem Sebastianem Wawrętym (Irie Gunz) na instrumentach elektronicznych.

Artysta solowy Beniamin Sobaniec – wyjątkowo charyzmatyczny i charakterystyczny wokalista, autor wyłącznie polskich tekstów, poruszający się głównie w klimatach rocka, bluesa, działający na rynku muzycznym od 2010 r.
Założyciel i frontman grupy Roots Rockets, z którą nagrał dwie świetnie przyjęte płyty: „RRewolucja” (2013 r.) i „Marsala 2.0.1.5.” (2015 r.). W dorobku posiada występy w programach telewizyjnych: Dzień Dobry TVN czy Świat Się Kręci. Na koncie ponad 300 koncertów w Polsce i za granicą: liczne koncerty klubowe oraz największe festiwale: Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festiwal, Jarocin Festiwal. Występował na jednej scenie z Kamilem Bednarkiem (wspólna trasa koncertowa), Anią Rusowicz, Dżemem, LemOnem, Happysad czy Nattali Rize.

szklarskaporeba.pl
Czytaj cały artykuł