Kino Kobiet i niegrzeczna komedia w kinie Helios!

IP Helios KK ZM„Złe mamuśki” w wielkim stylu powrócą na ekrany i spróbują odpowiedzieć na pytanie… jak przetrwać Święta! Kino Helios zaprasza wszystkie Panie na najbliższą odsłonę cyklu Kino Kobiet i seanse zwariowanej komedii „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta”!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta, a to w życiu każdej pani domu bardzo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia!

Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie. Czy wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!

Przy okazji wszystkich filmowych spotkań w ramach Kina Kobiet ustalany jest jeden motyw przewodni – na najbliższym seansie będzie to nietypowa czapka… Im dziwniej na głowie, tym lepiej! Puśćmy wodze naszej fantazji i szaleństwa i załóżmy nietuzinkowe ciepłe zimowe czapki!

Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję filmu, na Panie czeka moc atrakcji, konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie! Kino Kobiet to od lat gwarancja wspaniałej zabawy! Do zobaczenia w kinie Helios w Jeleniej Górze na seansach 29 listopada!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł