Magia Świąt w Kinie Kobiet… z lekkim zabarwieniem erotycznym

W środę 15.11.2017 w Kinie „Helios” zdecydowanie królowały motywy świąteczne, a to za sprawą Kina Kobiet i jego wdzięcznych wielbicielek. Na tak bardzo oczekiwany seans „Listy do M3″ niektóre panie zjawiły się bowiem w szaliczkach w choinki, sweterkach w renifery, a zdecydowana większość w czerwono – białych mikołajowych czapeczkach. Wśród tak kolorowo poprzebieranych kobiet, już w ten pochmurny listopadowy wieczór na najwyższym piętrze Galerii Sudeckiej, można było odczuć prawdziwą magię zbliżających się świąt o lekkim zabarwieniu… erotycznym.

AAA 4310

Tradycyjnie już środowa impreza została profesjonalnie przygotowana przez organizatorów, co zapewniło wszystkim widzom wspaniałą zabawę. Prowadzący Paweł Rzedzicki, DJ, wodzirej, konferansjer, ulubieniec fanek babskiego kina emanował dobrym humorem i dowcipem podtrzymując dobry nastrój aż do rozpoczęcia projekcji filmowej. Przed seansem w holu kina można było skosztować smakowitych potraw kuchni polskiej, zapoznać się z repertuarem Filharmonii Dolnośląskiej oraz nacieszyć oczy podkreślającymi urodę kosmetykami. Dużo też się działo na obu salach kinowych podczas wspólnych zabaw i konkursów. Spontaniczne salwy śmiechu nie były tu rzadkością. Szczególną niestandardową atrakcją programu był taneczny występ dwóch dobrze zbudowanych panów. W rytm muzyki wysportowani Chippendales Gentlemen zaprezentowali troszkę skonsternowanej żeńskiej widowni prawdziwe erotyczne męskie show.

AAA 4812

Sam seans filmowy „Listy do M3″ był prawdziwą wisienką na torcie. Nie zabrakło wzruszeń, a momentami także i szczerego śmiechu wywołanego dowcipnymi kwestiami znanych i lubianych naszych rodzimych aktorów. Panie opuszczały „Helios” głęboko usatysfakcjonowane. Każda z nich na osłodę życia otrzymała malutki filigranowy słoiczek dżemu truskawkowego.


{gallery}artykuly/2017/helios/kk1115{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł