Strasznie dobra zabawa…

W ramach akcji straaszene rabaty, każdy, kto w sobotę 14.10.2017 w godz. 12.00 – 18.00 w Galerii Sudeckiej zrobił zakupy przynajmniej na 300 zł na maks. trzech paragonach, z czego tylko jeden na max. 100zł mógł pochodzić z Auchan, i wraz z paragonem zgłosił się do punktu przy scenie, otrzymywał bon o wartości 100 zł. Łączna pula nagród wynosiła 15 000zł.

AAA 3394

Organizatorzy akcji, poza wieloma niskimi cenami, które w tym dniu opanowały Galerię Sudecką, urozmaicili klientom pobyt na terenie marketu możliwością spotkania niecodziennych postaci inspirowanych filmami Tima Bartona takimi jak “Miasteczko Halloween” oraz “Gnijąca Panna Młoda”. Nie brakowało też symboli z Halloween, czyli znaków i dekoracji kojarzących się z życiem pozagrobowym. Duchy, zjawy, upiory, kostuchy i wiele innych przerażających postaci mogły czasami napędzić trochę strachu nie tylko najmłodszym. Podczas warsztatów plastycznych dzieci przygotowywały lampiony i chętnie pozwalały animatorom „upiększać” swoje twarze upiornymi makijażami.

W licznych konkursach zorganizowanych na scenie można było zdobyć ciekawe nagrody ufundowane przez Lodziarnie Grycan, Perfumerie Douglas, Reporter Young, Harf Biżuteria, Smyk, Świat Zabawek oraz gadżety Galerii Sudeckiej. Nikogo też nie dziwiło, gdy podczas Playback Zombie Show na scenie pojawili się odtwórcy znanych gwiazd show biznesu.

 

{gallery}artykuly/2017/galeria_s/rabaty{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł