Wspaniały festyn w Goduszynie !

Pod hasłem “Baw się z nami, sąsiadami” po raz siódmy, odbył się wczoraj (19.08.2017) wspaniały festyn przy boisku w Goduszynie. Członkowie Stowarzyszenia Goduszyn tradycyjnie przygotowali mnóstwo atrakcji a wśród nich: występ klauna Rufi-Rafi wraz z animacjami dla dzieci, występy zespołów ludowych Rybniczanki,Sokolik, Karkonosze oraz Góralskiej Hory. Prezentacja sprzętu straży pożarnej, pokaz tańca z ogniem w wykonaniu formacji Black Fire oraz dyskoteka pod chmurką przy dźwiękach serwowanych przez DJ Santi z Klubu Piwnica. Imprezę poprowadził Błażej Stachewicz z dużą dawką uśmiechu i humoru. Przygotowano też wiele konkursów, gier zręcznościowych, dmuchane zamki, loterię fantową, lot balonem i smaczne jadło oraz przepyszne wypieki. Dla każdego coś miłego. Nagrodą główną był stylowy rower marki Romet, trafił w ręce Marty Chomy, która nie kryła radości z wygranej.

DSC02554

– Kupiłam 15 losów, z czego 9 było dla mnie, reszta dla przyjaciół. Rower mi się bardzo podoba i będę nim jeździć. Dokupię koszyk i będę śmigać po Jeleniej Górze i okolicach – dodała pani Marta, która na festynie w Goduszynie bawiła się po raz drugi.

Środki z festynu postanowiliśmy przeznaczyć na wyposażenie świetlicy, które ma służyć mieszkańcom i gościom. Chcielibyśmy, aby w świetlicy była duża sala do organizacji różnych wydarzeń, kuchnia, miejsce na orkiestrę, sale do warsztatów i różnych spotkań, czy zabaw dla dzieci – mówi Maria Jęczmyk Prezes Stowarzyszenia Goduszyn. Dodam, że bardzo się cieszymy, że nasz festyn odwiedza tak wielu gości i to nie tylko z Jeleniej Góry ale też z okolic.

Najlepszy festyn w okolicy, dużo pozytywnej zabawy – coś dla małych i dużych a wszystko okraszone pysznym jadłem. Dziękujemy za rok tu też jesteśmy – mówi pani Hanna z Jeleniej Góry.

 

{gallery}artykuly/2017/festyn_goduszyn_1908{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł