Święto Miasta Lubawka

Już w najbliższą sobotę – 29 lipca, o godzinie 15:30 na lubawskim rynku rozpocznie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie sezonu – Święto Miasta Lubawka. Na początek do wspólnej zabawy zagrzeje lubawską publiczność występ instrumentalistów afrykańskich, który jednocześnie rozpocznie część poświęconą na prezentację lokalnych zespołów i grup artystycznych.

Od około godziny 16. na scenie pojawi się szkolny Chór Cantare, a następnie zespoły: „Złote Nutki” z Przedwojowa, „Zgoda” z Chełmska Śląskiego oraz „Wrzos” z Lubawki. Na koniec lokalnych występów na rynku zabrzmi Orkiestra Dęta z Lubawki, która będzie też wstępem do koncertów tegorocznych Gwiazd Święta Miasta. Jedną z nich zobaczymy na lubawskiej scenie już o 18:30 – jest nią ikona polskiej estrady, twórca „Bo z dziewczynami”. „Woziwoda” , czy „Cała sala śpiewa z nami” – Jerzy Połomski. Krzysztof K.A.S.A Kasowski, nasza druga gwiazda sprawi, że ten wieczór będzie już tylko piękniejszy! Twórca hitów „Maczo”, „Piękniejsza” czy „Każdy Lubi Boogie” wystąpi na lubawskim rynku o godzinie 21:30.

Dodatkową muzyczno – widowiskową atrakcją wieczoru będzie Disco Polo Show, czyli największe przeboje dance w dwóch aktach – o godzinie 19:45 i 22:40. Święto Miasta to jednak nie tylko muzyczne uniesienia, ale także galeria lokalnych pasjonatów, wystawy rękodzieła, pokaz alpinistyczny, porady i konsultacje Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, stoiska gastronomiczne oraz atrakcje dla najmłodszych. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

plakatdruk

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł