Kino Kobiet z Jackiem Grondowym

Już od godz. 17.30 w holu kina Helios można było podziwiać przewiewne kreacje pań kojarzące się z wakacyjnym wypoczynkiem, nastrojowymi kolorami lata, a w niektórych przypadkach barwami flag międzynarodowych. W środę 19.07.2015, podczas lipcowego Kina Kobiet, w ubiorze pań dominowały barwy narodowe ulubionych państw, w których nie jedna z nich chętnie spędziłaby swój wymarzony urlop.

JAN 0743

Tradycyjnie już przed seansem można było skorzystać z usług i porad partnerów Kina Kobiet oraz pokosztować pysznych sałatek z kebabem i falafelem. Gościem specjalnym i jednocześnie wyjątkową atrakcją wieczoru był człowiek teatru Jacek Grondowy, który wspólnie z animatorami Heliosa prowadził gry i zabawy w sali kinowej okraszając je dowcipnymi powiedzonkami i żartami. Podczas babskiego spotkania było dużo spontanicznego śmiechu i radości, która nie opuszczała rozbawionej żeńskiej widowni także podczas lekkiej komedii „Czym chata bogata” .

W związku z okresem urlopowym i licznymi wyjazdami wielbicielek dobrej, nieskomplikowanej damskiej rozrywki, Kino Kobiet powróci do Jeleniej Góry dopiero na koniec sierpnia. Na 30.08.2017 zaplanowano już kolejne atrakcje . Jedno jest pewne. Na zakończenie wakacji nie zabraknie również dobrej zabawy i sympatycznych niespodzianek przygotowanych specjalnie z myślą o żeńskiej publiczności.


{gallery}artykuly/2017/helios/kk1907{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł