II Festiwal Śmiechu w Teatrze Naszym!

Teatr Nasz w Michałowicach koło Szklarskiej Poręby zaprasza w wakacje na II Festiwal Śmiechu. Z tej okazji Jadwiga i Tadeusz Kutowie oraz Jacek Szreniawa – oprócz stałego repertuaru – zaprezentują Wakacyjną Loterię Kabaretową.

Jacek Szreniawa w tle J. i T. Kutowie

Aktorzy będą losować miejsca na widowni, a osoby, do których uśmiechnie się szczęście, nie tylko otrzymają cenne nagrody, ale i będą losować sceny, monologi i piosenki, które natychmiast zostaną wykonane przez: Jadwigę i Tadeusza Kutów oraz Jacka Szreniawę.

To będzie wyjątkowa okazja zobaczyć fragmenty najpopularniejszych przedstawień Teatru Naszego – z aktualnego repertuaru, jak i tych, które zeszły z afisza, by zrobić miejsce nowym sztukom.

Podczas każdej Wakacyjnej Loterii Kabaretowej zostaną wylosowane co najmniej trzy fragmenty przedstawień. Jeśli będą trwać krócej, niż godzinę, zagrany zostanie też dodatkowo długi fragment jednego z przedstawień.

– Postaramy się, by nikt z widzów nie opuścił naszych progów z uczuciem niedosytu – zapowiadają aktorzy.

Zestaw scen i piosenek do wylosowania podczas każdej Wakacyjnej Loterii Kabaretowej będzie inny. Jeśli ktoś zdecyduje się odwiedzić Teatr Nasz podczas II Festiwalu Śmiechu więcej, niż tylko raz, z pewnością nie będzie narzekał na nudę…

Dokładne menu każdej loterii będzie niespodzianką, ale wiadomo już, że na pewno znajdzie się w nim ulubiona przez wielu widzów piosenka Tadeusza Kuty “Jedwabna koszula”, jak również przezabawne sceny z “Naszej klasy” (granej przez Teatr Nasz 262 razy), czy też dawno nie granych, a kiedyś cieszących się wysoką frekwencją spektakli: “Nasza Ameryka” i “Święto każdego dnia”.

I Festiwal Śmiechu przed paroma laty okazał się propozycją w sam raz na wakacje. Tym bardziej, że inne teatry w naszych stronach latem nie grają.

Poza Wakacyjną Loterią Kabaretową, w wakacje w Teatrze Naszym dwa świetne przedstawienia autorstwa Tadeusza Kuty: hitowi „Szczęściarze” (w ciągu dziesięciu miesięcy od premiery grane 62 razy, zwykle przed kompletem widowni) oraz „Deja vu, czyli windą do nieba”. O wartości tej sztuki najlepiej świadczy to, że jury Letniej Sceny – Przeglądu Małych Form Teatralnych Domu Literatury w Łodzi zakwalifikowało ją do konkursu głównego, jako jedno z ośmiu przedstawień spośród 54 zgłoszonych przez teatry z całej Polski.

Program II Festiwalu Śmiechu dopełni pozycja szczególna: „Najpiękniejsze piosenki o miłości” w wykonaniu Jadwigi Kuty (15 sierpnia).

Informacje o rezerwacji biletów na stronie www.teatrnasz.pl

 

{gallery}artykuly/2017/teatr_nasz{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł