Wszystkim dopisywał dobry humor i radość…

W dniu 8.06,2017 na terenie ogrodu miejskiego przedszkola Nr 11 “Krasnala Hałabały” w Sobieszowie, odbył się Sportowy Festyn Rodzinny. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować. Jest to święto rodziny: mamy, taty i dzieci. Czas miło spędzony na wspólnej zabawie i rywalizacji sportowej, gdzie każdy z uczestników znalazł coś dla siebie, zarówno najmłodsi jak i nieco starsi. W tym roku na zgromadzonych gości czekało wiele atrakcji.

DSC08200

Sercem festynu stała się scena, na której występowały dzieci. Miłym akcentem były występy uczennic ze ZSP15iG5 w Jeleniej Górze. Był pokaz gimnastyki, tańca, zumba z nauką kroków dla dzieci i rodziców i występ dziewczynek z kl. 3 śpiewających piosenkę w języku angielskim, uczennicą towarzyszyły panie Agata Kawa, Marta Pochód, Dorota Skowron. Rodzice z zaciekawieniem śledzili popisy dzieci i młodzieży, które nagradzali gromkimi brawami i uśmiechami. Wspaniała aura pozwoliła na przeprowadzenie licznych konkursów zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Program festynu obfitował w konkurencje, gry i zabawy sportowe, zabawy taneczne przy dyskotekowej muzyce, duże zainteresowanie wzbudziło stanowisko sprawnościowe i malowania twarzy. Piękne malowidła zdobiły buźkę niejednego malucha. Po wspanialej zabawie można było skosztować kiełbaski z ogniska. Przygotowano też niespodziankę i najlepszych małym sportowcom wręczono medale z podobizną “Krasnala Hałabały”.

Wszystkim dopisywał dobry humor, radość i uczucie sytości. Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę. Przedszkolaki i ich najbliżsi mogli wspólnie spędzić czas i o to nam chodziło – mówi pani dyrektor Monika Sołek.


{gallery}przedszkola/2017/phb{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł