Specjalne seanse na Dzień Dziecka

„Disney Junior w Kinie”

Specjalne seanse podczas Weekendu Dnia Dziecka!

IP Helios DisneyJrOgólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na wyjątkowe, premierowe pokazy w dniach 27 i 28 maja. „Disney Junior w Kinie” to niepowtarzalne filmowe wrażenia dla całej rodziny w ramach pełnego zabawy i animacji Weekendu Dnia Dziecka organizowanego wyłącznie w kinach Helios!

Na dzieci czekać będą ich ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz masa atrakcji! Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi wszystkie dzieci do wspólnej zabawy i tańca, a przed każdym seansem odbędą się filmowe konkursy!

W programie znajdą się premierowe pokazy odcinków seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”. Kina sieci Helios w całej Polsce gwarantują wszystkim Widzom (bez względu na wiek!) wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją.

Szczegóły oraz możliwość zakupienia biletów na weekendowe seanse specjalne dostępne są pod adresem: http://bit.ly/2qT6jKy. Najlepszy sposób na udany, filmowy Dzień Dziecka to oczywiście wizyta w kinach Helios, do zobaczenia!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *