Gry i zabawy w Galerii Sudeckiej… dzieci to kochają

Sobota 13 maja w Galerii Sudeckiej zdecydowanie należała do dzieci. Tradycyjnie już w strefie malucha, podczas kolejnej już edycji Klubu Jelonka, odbywały się zajęcia plastyczne. Dzieci tworzyły ciekawe budowle z klocków, fantazyjne maski zwierząt i bajkowe postacie.

ABC 0603

W trakcie Bajkowej Soboty, w godzinach 12.00 -18.00 odbyły się również 3 przedstawienia dla najmłodszych pt. „Kłamstwa Kozy”, przygotowane przez Teatr Lalek Pinokio. Interaktywny spektakl w sposób humorystyczny ukazał dzieciom, że kłamstwo ma krótkie nogi. Bohaterzy bajki, sierotka Paulinka i tytułowa Koza, podbiły serca nie tylko najmłodszej widowni. W przerwach między przedstawieniami mali klienci galerii z dużym zapałem uczestniczyli w konkursach tematycznych i zabawach na scenie.

Miłym akcentem wczorajszego wydarzenia były kreatywne warsztaty z wykorzystaniem warzyw i owoców. Podczas tworzenia warzywno – owocowych stworków młodzi artyści słuchali interesujących pogadanek na temat wartości odżywczych wykorzystywanych przez siebie produktów.

– Dla dwójki moich dzieci to już rutyna. Każde zajęcia Klubu Jelonka to dla nas obowiązkowe wyjście do galerii na około 2h. Ktoś dobrze pomyślał. Właśnie przez te cykliczne zajęcia moja rodzina najbardziej związana jest właśnie z tym marketem – stwierdziła Natalia, mama bardzo ruchliwych kilkuletnich blondasów.


{gallery}artykuly/2017/sudecka/kj_1305{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *