Zmiany w jeleniogórskim ruchu drogowym! Będzie łatwiej i bezpieczniej!

Na jeleniogórskich drogach niestety często dochodzi do wypadków i kolizji. Nie zawsze jest to tylko wina kierowców. Na pewno prawidłowej, bezpiecznej jeździe nie sprzyjają korki na drogach i elementy ruchu drogowego, które nie zawsze są korzystne dla utrzymania płynnego i bezpiecznego ruchu. Zmotoryzowani nie powinni jeździć na pamięć tylko baczniej obserwować znaki drogowe i oznaczenia, ponieważ dotychczasowe za pewien czas mogą już być nieaktualne!

norbert l

W Urzędzie Miasta Jelenia Góra, w czwartek 6.04.2017 podczas konferencji prasowej, został oficjalnie przedstawiony nowy dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów Norbert Łukaniuk

– Kompetentny, z innowacyjnymi pomysłami – naszym zdaniem został wybrany najlepszy z kandydatów. Spodobało nam się również, że zmiany zamierza wprowadzać małymi krokami nie oczekując na realizację wprowadzanych ulepszeń wysokich funduszy – oświadczył wiceprezydent Jerzy Łużniak.

Norbert Łukaniuk, sam będąc kierowcą, dostrzega problemy zmotoryzowanych. Jak twierdzi, nie wszystkie rozwiązania w ruchu drogowym są przyjazne kierowcom. Zamierza więc zmodernizować wiele skrzyżowań i ulic celem poprawy bezpieczeństwa oraz łatwiejszego przemieszczania się po naszych drogach.

 

O zmianach mówi Norbert Łukaniuk dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze

 

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *