Oficjalnie rozpoczęła swoją działalność… THOM

W czwartek 6.04.2017 w Radomierzu, w podstrefie Kamiennogórskiej Strefy Ekonomicznej, oficjalnie rozpoczęła swoją działalność zajmująca się obróbką elementów metalowych firma Thom.

ABC 3667

– Jest to firma, która przez ponad 20 lat budowała sukcesywnie swoją pozycję na europejskim rynku i swój kapitał – podkreśliła Iwona Krawczyk, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

W tym nowoczesnym zakładzie zatrudnionych jest już 150 osób i jak zapewnia Wiesław Thom, niedługo powstaną kolejne. Obok osób pracujących fizycznie przy obróbce, zatrudnieni są również inżynierowie, projektanci i osoby prowadzące nadzór nad całością. Zdecydowana większość pracowników to mieszkańcy najbliższej okolicy.

Firma, która od lat ściśle współpracuje z niemieckimi partnerami, jest również konkurencyjna na rynku europejskim. Co wyróżnia ją od innych?

– Właściwa atmosfera. Pieniądze są bardzo potrzebne, ale ważny jest przede wszystkim tak zwany czynnik ludzki. Dlatego staramy się przede wszystkim tworzyć u nas właściwą atmosferę.


{gallery}artykuly/2017/thom{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *