Poznaj wiosenne trendy – bezpłatne spotkania ze stylistką

Bezpłatne warsztaty z poradami modowymi, a także zakupy w towarzystwie stylistki. W kwietniu Nowy Rynek zaprasza na stylowe spotkania w ramach Strefy Kobiet. Pierwsze odbędzie się już 4 kwietnia. Wstęp wolny.

W kwietniu Nowy Rynek zaprasza na trzy Strefy Kobiet, czyli spotkania dla pań, które poświęcone są wszystkiemu, co dla nich ważne. Gościem specjalnym będzie Kasia Skoczylas – ceniona wizażystka i stylistka.

Kwietniowa Strefa Kobiet Nowy Rynek

– Będę chciała odmienić sposób robienia zakupów przez mieszkanki Jeleniej Góry. Podpowiem co i gdzie kupić, a także wytłumaczę, jak świadomie kompletować swoją garderobę. Czasami jedna wskazówka wystarczy, żeby odmienić czyjś styl i dodać komuś pewności siebie. Jestem przekonana, że będziemy świadkami takich historii w Nowym Rynku – mówi Kasia Skoczylas.

Pierwsza Strefa Kobiet odbędzie się już 4 kwietnia o godz. 18.00. Kasia Skoczylas opowie o tym, jak właściwie dobierać wzory, kolory i fasony. Tydzień później (11 kwietnia, godz. 18.00) wytłumaczy uczestniczkom, jak wyglądać modnie w każdym wieku. Ostatnia kwietniowa Strefa Kobiet (22 kwietnia, godz. 16.00) upłynie pod znakiem zakupów ze stylistką. Zgłoszenia można przesyłać na adres: nowyrynek@strefakobiet.com.pl.

– W Nowym Rynku panie pod jednym dachem mogą znaleźć właściwie wszystko – topowe marki, zindywidualizowaną ofertę i wyjątkową atmosferę. Teraz chcemy, żeby znalazły chwilę dla siebie, a przy okazji dowiedziały czegoś nowego o modzie. Warto być z nami. Nasza stylista ma aktualną wiedzę, która stanowi cenną pomoc w odnajdywaniu się w świecie trendów – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

W ramach kwietniowych Stref Kobiet nie zabraknie atrakcji znanych z wcześniejszych spotkań, między innymi prezentów i słodkiego poczęstunku. Tradycyjnie dzieci uczestniczek znajdą się pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park. Wstęp jest bezpłatny.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *