Wiosenne spotkania z nauką w Śniadeckim

Nietypowo spędzili pierwszy dzień wiosny uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. Nie tylko nie poszli na wagary, ale jeszcze zaprosili do siebie przedstawicieli uczelni wyższych z Jeleniej Góry, Legnicy i Wrocławia, organizując „Wiosenne spotkania z nauką”.

SAM 2634

Oferta warsztatowa uczelni była bardzo bogata – od typowo naukowych warsztatów polonistycznych, matematycznych czy geologicznych poprzez zajęcia z zakresu ratownictwa medycznego, mikroekonomii, zarządzania czasem i public relations aż po prezentacje dotyczące rozwiązywania konfliktów, celów życiowych i rozwoju osobistego.

Oferty uczelni zaprezentowali studenci i wykładowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej, PWSZ w Legnicy, KPSW w Jeleniej Górze, Wyższej Szkoły Bankowej, SWPS we Wrocławiu i Hochschule Zittau – Goerlitz.

W ramach imprezy odbyły się także warsztaty prozdrowotne: antystresowe oraz dotyczące niewłaściwych nawyków żywieniowych oraz obchody jubileuszu wydawanej w szkole gazetki niemieckojęzycznej „Unsere Schule”.

Młodzież miała też możliwość skorzystania z konsultacji z doradcą zawodowym i wykonania testów zawodowych.


{gallery}artykuly/2017/budowlanka/a1{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *