Bieg Piastów. Justyna Kowalczyk najlepsza wśród kobiet w biegu na 50 km (ZDJĘCIA)

Bieg Piastów. Niespodzianki nie było. Justyna Kowalczyk wygrała dzisiaj (4 marca) bieg na 50 km. W kategorii open zajęła 6 miejsce, tylko kilka minut za najlepszymi mężczyznami. Wśród panów najlepszy był Pavel Ondrasek! Gratulujemy. Najlepszy z Polaków Daniel Iwanowski. Zawody rozegrane zostały przy pięknej pogodzie – kilku stopniach ciepła, w słońcu. – Trasa bardzo wolna i ciężka – komentował na mecie Toni Escher – znakomity niemiecki biegacz. Jutro ostatni dzień zawodów i biegi na 25 km CT – Memoriał Wandy i Jerzego Lechowiczów, Narciarski Bieg Żołnierski – 25 km CT, XXI Bieg Leśników oraz XIV Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych-25 km CT, Bieg lekarzy i lekarzy stomatologów , VII Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej- 25 km CT Bieg Księgowych oraz XI Mistrzostwa Straży Granicznej – 16 km CT