Zimowa zadymka w Dwójce

Zimowisko zorganizowane w naszej szkole już za nami, ale wspomnienia z nim związane na długo pozostaną w naszych sercach. „Zimowa Zadymka w Dwójce” przyniosła uczestnikom wiele radości i mnóstwo dobrej zabawy.

ZZ 2 39

Zajęcia warsztatowe w Muzeum Karkonoskim, zabawa w kręgielni „Bowling Centrum” i łyżwiarskie popisy na lodowisku MOS stanowiły jedynie część atrakcji. Odwiedziliśmy także Kino „Grand”, gdzie poznaliśmy ciekawą przygodę „Wiplali” oraz Zdrojowy Teatr Animacji, aby śmiać się i bać zarazem podczas spektaklu „Rydygier – mój przyjaciel wampir”.

W szkole uczestnicy zimowiska brali aktywny udział w zajęciach tanecznych, wokalnych, plastycznych, technicznych, robotyki i wielu innych. Szalona zabawa trwała podczas dyskoteki „Zimowisko-zabawisko”.

W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy „Zadymki…” wzięli udział w „Igrzyskach sportowych”, podczas których sprawdzili się w różnych dyscyplinach. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, a naszą feryjną przygodę zakończyliśmy „Ogniskiem-Paleniskiem”. Piekąc kiełbaski mogliśmy powspominać i podzielić się wrażeniami z minionego tygodnia. To była naprawdę niezła „Zadymka…”!

Jacek Kubicki


{gallery}szkola/2017/sp2/a5{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *