Zanim powiecie TAK!

W niedzielę 26.02.2017 w godz. 12.00 -18.00 Galeria Sudecka przygotowała dla swoich gości wyjątkowe pokazy mody. W ramach Targów Ślubnych można było zapoznać się z kilkoma etapami organizacji wesela oraz ceremonii ślubnej.

 

ABC 2238

 

Zarówno młodsi jak i starsi jeleniogórzanie mieli również okazję porozmawiać z przedstawicielami około 30 najlepszych wystawców z branży ślubnej. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz mody ślubnej, podczas którego z wdziękiem i gracją zaprezentowały zwiewne suknie urocze modelki. Sporo ciekawych ofert przygotowano również i dla panów.

 
ABC 1560

 

Zainteresowani nie mogli także narzekać na brak prelekcji i specjalnych pokazów przygotowanych przez specjalistów z branży ślubnej. Tradycyjnie już nie obyło się bez niespodzianek dla dzieci i specjalnych atrakcji dla aktywnie uczestniczącej w targach publiczności. Z humorem, okraszając wydarzenia na scenie dowcipnymi dialogami, dobrą zabawę wszystkim obecnym na pasażu zapewniali prowadzący Magdalena Pruś i Jacek Grondowy, aktor Jeleniogórskiego Teatru im. C. K. Norwida.

 

{gallery}artykuly/2017/sudecka/targi_slubne{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *