Mistrz Polski Barmanów dla Kina Kobiet

Tradycyjnie już gwarno i wesoło było przed godz. 18.00 w holu „Heliosa” podczas drugiego lutowego Kina Kobiet. Elegancko ubrane panie przechadzały się wśród stoisk oferujących porady i usługi z najróżniejszych dziedzin. W oczy rzucały się przede wszystkim fantazyjne kolorowe kapelusiki i bardziej stonowane, dodające wdzięku kapelusze. Ich właścicielki z dużym zainteresowaniem wdawały się w dyskusję z partnerami „Heliosa” z uśmiechem przyjmując oferowane im ulotki i gadżety.

ABC 0594

22.02.2017 można było skorzystać z badania skóry urządzeniem Soft Plus, oraz z pomiaru wagi ciała i tkanki tłuszczowej na wadze tanita. Na wierne wielbicielki żeńskich seansów filmowych czekała również wykwintna degustacja drinków alkoholowych i bezalkoholowych.

Szczególną atrakcją wieczoru, już w sali kinowej, był występ zawodowego barmana Damiana Sobczaka, Mistrza Polski Barmanów w kategorii FLAIR, laureata międzynarodowych konkursów pokazów barmańskich. Zaraz po nim wspólną zabawę i konkursy prowadziła Dyrektor Kina Helios Monika Kołosowska, którą aktywnie wspierali jej współpracownicy zapewniając żeńskiej publiczności fantastyczną luźną atmosferę i szampański, karnawałowy nastrój.

Przysłowiową wisienką na torcie, w romantycznym nastroju kończącą wczorajszy dzień, był musical „La La Land”, który przeniósł wspomnieniami licznie zebrane panie do złotej ery Hollywoodu.

Na następne Kino Kobiet organizatorzy zapraszają dokładnie za miesiąc 22.03.2017 zapewniając, że i tym razem nie zabraknie ciekawych atrakcji i dobrej zabawy. Panie będą miały okazję obejrzeć dobrą komedię polską „Porady na zdrady”, która właśnie wchodzi na ekrany kin.


{gallery}artykuly/2017/helios/kk2202{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *