(Po)Noworoczne Spotkanie Ludzi Kultury

Tradycyjnie jak co roku, w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze o godz. 13.00, w poniedziałek 13.02.2017 odbyło się Noworoczne Spotkanie Ludzi Kultury.

Organizatorem tej cyklicznej już imprezy była Posłanka na Sejm RP Zofia Czernow. W tym wyjątkowym wydarzeniu po raz czwarty wzięli udział dyrektorzy i animatorzy placówek kultury ziemi jeleniogórskiej. W śród gości na zabrakło przede wszystkim artystów i twórców, którzy “działają” w bardzo szerokim znaczeniu kultury i sztuki szczególnie w naszym regionie.

ABC 8858


Z pietyzmem i finezją posłanka podjęła swoich gości szampanem i słodkim poczęstunkiem. Niestety, z powodu obecnie panującej grypy i rozpoczynających się właśnie ferii zimowych niektórzy zaproszeni nie mogli wziąć udziału w spotkaniu.


ABC 8926


Wyjątkową atrakcją programu był występ Krzysztofa Rogacewicza – fragment monologu sztuki Kontrabasista . Artystę nagrodzono zasłużonymi brawami.

– Mamy naprawdę wielu wspaniałych artystów, którzy wnoszą światło i radość w nasze codzienne życie. W dniu dzisiejszym chciałam w ten oto sposób uhonorować ich ciężką pracę chyląc głowę przed ich kunsztem i charyzmą– podkreśliła Zofia Czernow podczas krótkiego wywiadu przed spotkaniem.


{youtube}r-P-x-wWHp0{/youtube}

 

{gallery}artykuly/2017/ludzie_teatru{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *