„PolandJa”

„PolandJa” – najnowsza komedia w kinie Helios!

PolandJa 600x600pxKino Helios w Jeleniej Górze zaprasza swoich Widzów na premiowe seanse najnowszej komedii „PolandJa” od piątku, 17 lutego. Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach!

To pełna humoru opowieść o tym, jak (nie)radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza… Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie, wzruszająco, a dwuznaczne sytuacje bawią do łez!

„PolandJa” to także znakomite nazwiska polskiego kina, na ekranie pojawią się między innymi: Izabela Kuna, Grzegorz Małecki, Jakub Gierszał, Paweł Domagała, Marek Bukowski, Roma Gąsiorowska oraz Michał Żurawski. Genialną muzykę do filmu skomponował Andrzej Smolik.

„Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie” – mówi reżyser filmu Cyprian T. Olencki.

Kino Helios zaprasza na premierowe seanse filmu “PolandJa” od najbliższego piątku, 17 lutego. Bilety są już dostępne w sprzedaży, zapraszamy do kina!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *