„Sztuka Kochania” w Kinie Kobiet

Lutowe Kino Kobiet odbyło się pod znakiem zbliżających się Walentynek. Motywem przewodnim środowej imprezy dla pań było wielkie, czerwone serce. Dlatego też spora grupa wielbicielek damskich seansów przybyła na środowe spotkanie przyozdobiona najróżniejszymi mniejszymi i większymi sercami.

ABC 8040

 

Tradycyjnie już 8.02.2017 w holu kina od godz. 17.30 na podekscytowane panie czekało mnóstwo atrakcji. Jednak szczególną, specjalną atrakcją wieczoru był występ Ani Waraszko, kompozytorki i zarazem wokalistki soul, która wraz ze swoim zespołem czystym głosem zaśpiewała dwie piosenki. Piosenkarkę za jej kunszt i wspaniałe wykonanie wybranych piosenek nagrodzono gromkimi brawami.

ABC 7947

 

Przysłowiową wisienką na torcie okazała się projekcja jednego z najnowszych polskich filmów – „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. W roli głównej wystąpiła Magdalena Boczarska, która wcieliła się w rolę rezolutnej pani seksuolog, która swoją książką „Sztuka kochania” zrewolucjonizowała rynek księgarski czasów PRL-u.

Lekką, przyjemną atmosferę podczas wspólnych zabaw zapewniał wszystkim gościom dobrze zorganizowany zespół pracowników kina pod kierownictwem Moniki Kołosowskiej, Dyrektora Kina Helios. Jak to wielokrotnie podkreślały same panie, wszyscy bawili się świetnie.

ABC 8407

Następne Kino Kobiet 22 lutego. Już dziś zapraszamy na specjalny seans La La Land, który wprowadzi nas w romantyczny nastrój wielkiej metropoli. Warto odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w bilety, żeby nie stracić okazji do dobrej, wspólnej zabawy.

Cała galeria TU: KLIKNIJ – ZOBACZ

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *