Ach co to był za bal!

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Rano do Miejskiego Przedszkola Nr 11 “Krasnala Hałabały” w Sobieszowie, przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni. I można wymieniać tak do końca, bo w tak kolorowym karnawałowym dniu, każdy mógł spełnić swoje marzenie o byciu kimś wyjątkowym. Fantazja dzieci i kreatywność rodziców była imponująca, przedszkolaki wyglądały bajecznie i kolorowo.

DSC07387

Dzięki temu dzieci mogły chociaż przez chwilę poczuć się jak ich ulubieni bohaterowie z bajek. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach jak taniec na gazecie. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystko przy znanych lubianych utworach. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech. Nauczycielki poprzebierane nie gorzej niż dzieci stanęły na wysokości zadania, ochoczo angażując się w wspólną zabawę. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych. Równocześnie w trakcie trwającej zabawy w sali obok, pan fotograf robił zdjęcia każdej grupie, by uwiecznić ten piękny wygląd. Po zakończeniu zabawy dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal na pyszny poczęstunek.

Mamy nadzieję, że wspomnienia z balu karnawałowego szybko nie przeminą i że dzieciom podobała się zabawa. A już za rok kolejny bal – mówi pani Dyrektor Monika Sołek


{gallery}przedszkola/2017/khb/a1{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *