SWINGUJĄCO – WIRUJĄCO !

Tajemnicy czar, urok melodii à la “Lata dwudzieste, lata trzydzieste”, eleganckie suknie, garnitury w prążki, kapelusze, sznur pereł, boa, gustowne opaski, długie lufki cygaretek, szczypta frywolności, energia tańca solo i w duecie – to wszystko w MDK Muflon w Sobieszowie.

DSC06571

28 stycznia 2017 (sobota) Miejski Dom Kultury “Muflon” w Jeleniej Górze zorganizował wieczorek taneczny przy muzyce na żywo w klimacie lat 20 i 30 XX wieku.

To tańca przygrywał zespół CHILI & HONEY BAND w składzie: gitara jazzowa, gitara akustyczna, banjo, klarnet, saksofony: altowy, barytonowy i sopranowy, nie zabrakło Charlestona, fokstrota, swingu, dixielandu. Obowiązywały stroje z epoki.

Organizatorzy zadbali o świetny nastrój. Uczestnicy mogli choć na chwile przenieść się w lata 20 – 30 XX wieku. Wszyscy uśmiechnięci, w świetnych nastrojach tańczyli i szaleli na parkiecie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczestnicy z żalem opuszczali salę, dopytując się, kiedy będzie zorganizowana następna potańcówka.

Orkiestra jest świetna, zabawa przy tak super orkiestrze mogłaby trwać co najmniej do białego rana.Od początku do samego końca dali nam świetną zabawę i profesjonalną muzykę. Wybawiliśmy się z mężem za wszystkie czasy i już czekamy na następną zabawę. Brawa dla organizatorów – mówi pani Ewa.


{gallery}artykuly/2017/swingujaco{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *