Wieczór autorski Agaty Szmigrodzkiej u „Młodych Duchem”

Nie tylko mistrzyni tańca, ale również wspaniała pisarka – Agata Szmigrodzka będzie gościem Klubu Seniora „Młodzi Duchem” już 04 lutego 2017r. o godz. 16.00. Wstęp jest wolny.

Jej fantastyczny „Wieczór autorski” odbędzie się w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Uczestnicy spotkania poznają ciekawą twórczość Pani Agaty oraz będą mieli okazję porozmawiać o książce „Trocek Pocieszka” i nie tylko.

Odbędzie się bowiem sensualny pokaz tańców orientalnych i flamenco, wzruszający koncert Zbigniewa Stefańskiego i Wojciecha Michalskiego (autorów muzyki do tekstów Agaty Szmigrodzkiej i wykonawców piosenek) oraz czytanie tekstów artystki przez uczestników spotkań Klub Seniora “Młodzi Duchem”.

Warto zaznaczyć, że scenerię wydarzenia przygotowują członkowie Klubu Seniora „Młodzi Duchem”.

Zapraszamy na kolejne atrakcyjne spotkanie Klubu Seniora „Młodzi Duchem”:

– 08.02. 2017r. godz.16.00 – „Kino Gatunków” – spotkanie z Waldemarem Wilkiem, który opowie o pierwszych gatunkach kinowych. Odbędzie się emisja filmu „Wielki napad na pociąg” z 1902r. (reż. Edwin Porter) w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

Plakat-A1pion-AgataSzmigorodzka04Luty2017

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *