Zagrali jak profesjonaliści… Dyrektor Teatru im. C.K.Norwida pod wrażeniem

Tego jeszcze nie było! W jeleniogórskim przedszkolu „Okręglaczek” zagościli wyjątkowi aktorzy. W czwartek 26.01.2017 przed małoletnią publicznością wystąpili rodzice dzieci z grupy Plastusie. Przedszkolaki w dwóch turach obejrzały półgodzinne, uwspółcześnione przedstawienie na motywach baśni Braci Grimm „Jaś i Małgosia”. Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody swoich ulubionych bohaterów i wraz z nimi przeżywały dramat biednego Jasia i Małgosi zamkniętych w klatce przez okrutną Babę Jagę. Co ciekawe, wilk w tej interpretacji był postacią bardzo pozytywną.

ABC 6480

Specjalnym gościem przedszkolnego wydarzenia był dyrektor jeleniogórskiego teatru Tadeusz Wnuk, który z dużym zainteresowaniem obserwował zarówno akcję rozgrywającą się na scenie, jak i spontaniczne reakcje dzieci na rozwój wypadków.

Trzeba przyznać, że niecodzienni aktorzy dawali z siebie wszystko. Nic więc dziwnego, że przejęta publiczność z pewnym żalem żegnała się z bajkowymi postaciami opuszczając pomieszczenie, w którym oglądała przedstawienie. Naszym zdaniem rodzice zagrali jak profesjonaliści.

Zapraszamy do wysłuchania krótkich wypowiedzi Agnieszki Gierus, odtwórczyni roli Małgosi, i dyrektora teatru Tadeusza Wnuka.

Tadeusz Wnuk, Dyrektor Naczelny Teatru im C.K. Norwida


Agnieszka Gierus – ” Małgosia “


{gallery}przedszkola/okraglaczek/jasmalgosia17{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *