Kino Kobiet w karnawałowych odcieniach

Frywolne kolorowe maski, czerń, złoto i srebro zdecydowanie dominowały w kinie Helios w środę 18.01.2017. Podczas comiesięcznego spotkania Kina Kobiet panie tym razem zaprezentowały się w fantazyjnych stylizacjach karnawałowych. Nie brakowało również cekinowo – brokatowych ozdób i pomysłowych ozdób we włosach. Tradycyjnie już od godz. 17.30 miłośniczki damskiego seansu w holu kina delektowały się atrakcjami specjalnie przygotowanymi z myślą o nich przez pomysłowych organizatorów.

ABC 5369

Niekwestionowaną atrakcją wieczoru był występ uroczych, pełnych ekspresji tancerek No Name Dance Studio. Pełne wdzięku dziewczyny zaprezentowały licznie zgromadzonej publiczności grupowy dynamiczny układ taneczny „hawajskie Latino”. Kilkanaście losowo wybranych pań miało później okazję wraz z młodymi artystkami zaprezentować się w popisowym numerze przed rozbawioną widownią.

Spotkanie tradycyjnie już prowadzili Monika Kołosowska, Dyrektor Kina Helios, oraz DJ Paweł Rzedzicki. Prowadzący dowcipnymi powiedzonkami i żarcikami niejednokrotnie wywoływali uśmiech na niejednej twarzy tworząc lekką, przyjemną atmosferę. Ukoronowaniem środowej imprezy była polska komedia romantyczna „Po prostu przyjaźń”. Podczas jej projekcji nie zabrakło także pobudzających do refleksji momentów i wzruszających scen wziętych jakby z codziennego życia.

Po tak sporej dawce pozytywnych emocji zapewne niejedna z pań już od 20-ego stycznia będzie więcej niż chętna zapewnić sobie dobre miejsce na lutowy seans. Na 8.02.2017 zaplanowano również polską ekranizację. Tym razem będzie to dramat obyczajowy „Sztuka kochania”, historia oparta na biografii Michaliny Wisłockiej, zmarłej stosunkowo niedawno pionierki polskiej seksuologii czasów PRL-u i zarazem jednej z założycielek Towarzystwa Świadomego Macierzyństwa w Polsce. Zdecydowanie jest to film przeznaczony dla widzów dorosłych, gdyż nie brak w nim odważniejszych scen i pikantniejszych dialogów. Jak zdecydowanie twierdzą krytycy, obejrzeć go warto.


Więcej zdjęć na naszym facebook-u


{gallery}artykuly/2017/helios/kk_styczen{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *