“Telewizja publiczna… manipuluje i kłamie”

W poniedziałek 16.01.2017, w Biurze Poselskim Posłanki na Sejm RP Zofii Czernow, odbyła się konferencja prasowa poświęcona dekalogowi wolności oraz działaniom Platformy Obywatelskiej podjętym w obronie demokracji i praworządności.

– To, co się działo w ostatnim czasie wymaga krótkiego podsumowania. Albowiem w telewizji publicznej mamy do czynienia z wielką manipulacją i kłamstwami. Te informacje, które są przekazywane do Polaków za pośrednictwem publicznej telewizji absolutnie nie odzwierciedlają faktów, które miały i mają miejsce ani nie są prawdziwe. Informacje te mają na celu wprowadzenie w błąd opinii publicznej – oświadczyła pani poseł.

Image1

Posłanka w swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim ludziom dobrej woli za włączenie się w protest, który ostatnio trwał w parlamencie, określany jako kryzys sejmowy.

– Skala poparcia protestów na ulicach i różnych innych form w mediach społecznościowych napawa optymizmem i wskazuje na to, że Polakom nie jest wszystko jedno, co się dzieje w polskim prawie, co się dzieje z Polską demokracją – stwierdziła Zofia Czernow.

Posłanka nawiązała do niektórych projektów, które jej zdaniem godzą w wolność Polaków. Wspomniała również o wyzwaniach, jakie czekają samorządy w związku z wprowadzaniem zmian w Oświacie.

Więcej na ten temat w materiale filmowym – cała konferencja


{youtube}IgSICFCwxFY{/youtube}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *