Dołącz do „Młodych Duchem” w Przystani Twórczej

Plakat-A0-StyczeńLutyCiekawe i oryginalne spotkania Klubu Seniora „Młodzi Duchem” dla osób w wieku 50+ odbędą się w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

Już 18 stycznia 2017r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie pod hasłem „Co to jest kino” z Waldemarem Wilkiem, który opowie o początkach kina na świecie. Odbędzie się emisja francuskiego filmu krótkometrażowego „Podróż na księżyc” z 1902r. (reż. Georges Méliès) w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

Kolejne spotkania Klubu Seniora „Młodzi Duchem”:

– 25.01.2017r. godz. 16.00 – Prelekcja Stanisława Firszta na temat historii „Pawilonu Norweskiego” w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

– 04.02.2017r. (SOBOTA) godz. 16.00 – Wieczór autorski Agaty Szmigrodzkiej w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

Nie tylko mistrzyni tańca, ale również pisarka – Agata Szmigrodzka będzie gościem Klubu Seniora. Uczestnicy spotkania poznają jej twórczość oraz będą mieli okazję porozmawiać o książce „Trocek Pocieszka” i nie tylko. Odbędzie się pokaz tańców orientalnych i flamenco, koncert Zbigniewa Stefańskiego i Wojciecha Michalskiego (autorów muzyki do tekstów Agaty Szmigrodzkiej i wykonawców piosenek) oraz czytanie tekstów artystki przez uczestników spotkań Klub Seniora “Młodzi Duchem”.

– 08.02. 2017r. godz.16.00 – „Kino Gatunków” – spotkanie z Waldemarem Wilkiem, który opowie o pierwszych gatunkach kinowych. Odbędzie się emisja filmu „Wielki napad na pociąg” z 1902r. (reż. Edwin Porter) w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *