VI Karkonoski Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2017 ok. godz. 13.00 z Bazyliki świętych Erazma i Pankracego wyruszy szósty już Karkonoski Orszak Trzech Króli. Trasa Orszaku jest niezmienna i wiedzie ulicami: Plac Kościelny – Boczna – Plac Ratuszowy – Jasna – Grodzka – Plac Kardynała Stefana Tradycyjnie pójdziemy za gwiazdą, przy dźwiękach góralskiej kapeli, pokonując niebezpieczeństwa i podszepty złego, aby wspólnie powitać Dziecię Jezus, pokłonić się Zbawcy i kolędować w gronie rodzinnym.

mapa orszaku

Podczas Karkonoskiego Orszaku Trzech Króli w Jeleniej Górze zbierane będą środki na doposażenie sal lekcyjnych prowadzonego przez Stowarzyszenie – Publicznego Katolickiego Gimnazjum u św. Pankracego w Jeleniej Górze.

Wyszyńskiego – Plac Niepodległości – Bankowa – Szkolna – Plac Ratuszowy.

Do Orszaku już niedaleko, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież – pamiętajcie o przebraniach! (podpowiedzi, jak przygotować strój: orszak.org)

Chętnych do zaangażowania się w pomoc podczas trwania V Karkonoskiego Orszaku Trzech Króli zapraszam na nasze ostatnie spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 4 stycznia 2016 r. (poniedziałek) o godz. 19.30 w salce przy kancelarii parafialnej jeleniogórskiej bazyliki.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *