Nie tylko dla Pań – komedia z łezką w oku

Po-prostu-przyjazn-plakatW święto Trzech Króli, 6.01.2017 na ekrany kina Helios wchodzi nakręcona w 2016 ponad dwugodzinna polska komedia „Po prostu przyjaźń”. W rolach głównych jeleniogórzanie zobaczą plejadę popularnych i bardzo lubianych aktorów. Tych, którzy zdecydują się wybrać do kina, bawić będą: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Katarzyna Dąbrowska, Aleksandra Domańska, Krzysztof Stelmaszyk, Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Przemysław Bluszcz oraz Anna Polony.

W drugi dzień świąt, w poniedziałek 26.12.2016, w kinie Helios, w wypełnionej prawie do ostatnich miejsc sali, odbyła się jeleniogórska prapremiera filmu Filipa Zybera. Wśród widzów zdecydowanie dominowały panie, zarówno te młodsze jak i starsze. Nie zabrakło jednak również i panów.

– Przyszedłem z moją dziewczyną i dobrze się bawiłem. Lekka komedia, ale daje do myślenia. Czy polecam? Jak najbardziej. Dobry film na randkowy wypad z kimś bliskim – z uśmiechem podzielił się swoją opinią Jarek.

Niektóre panie w trochę nostalgicznym nastroju opuszczały salę kinową.

– Już dawno nie byłam w kinie. Na to wyjście namówiła mnie siostra. Dobrze zrobiła. Film ciekawy. Nie brak sytuacji zabawnych, ale były także i takie momenty, w których się wzruszyłam. Strasznie szkoda mi tej nauczycielki Julii. No cóż, takie właśnie jest życie. Ktoś to bardzo dobrze pokazał w tym filmie – z pewną zadumą oświadczyła pani w średnim wieku.

Jak można było zaobserwować podczas seansu po spontanicznych reakcjach publiczności, film spełnił swoje zadanie. Dostarczył dobrej, nieskomplikowanej rozrywki pobudzając do szczerego śmiechu, a czasami wzruszeń i refleksji. Nic więc dziwnego, że właśnie tę komedię zaplanowano na środę 18.01.2017, na pierwszy w Nowym Roku seans Kina Kobiet. Panie będą mogły poznać najnowsze trendy w modzie i usłyszeć coś nowego na temat technik umiejętnego podkreślania swojej urody. Do tego wszystkiego rodzima kinematografia zapewni im doskonałą zabawę z dużą dawką dobrego humoru i chwilką zadumy. Zadumy nad losem ludzkim i niespodziankami, które niewątpliwie wszystkich nas spotykają w codziennym życiu.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *