Podwójny Maraton Sylwestrowy w kinach Helios!

Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich Widzów pragnących przywitać Nowy Rok u boku gwiazd na wystrzałowy Maraton Sylwestrowy. Do wyboru będą aż dwa zestawy przedpremierowych filmów!

helios nmf sylwester 600px v2 mailingW zestawie pierwszym swój udział na ekranach kin Helios zapowiedzieli James Franco i Zoey Deutch, których Widzowie zobaczą w komedii pod tytułem „DLACZEGO ON?”. Po północy za świetny nastrój odpowiedzialni będą Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha oraz Piotr Stramowski w filmie „PO PROSTU PRZYJAŹŃ”.

W zestawie drugim na początek tej wyjątkowej nocy na ekranach pojawią się Emma Stone i Ryan Gosling w przepięknym „LA LA LAND”. Po północy ich miejsce zajmą Will Smith, Keira Knightley, Edward Norton, Kate Winslet i Helen Mirren w inspirującym filmie „UKRYTE PIĘKNO”.

Sylwester w kinie, to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku! Będzie wytwornie, tajemniczo, ale chwilami też bardzo romantycznie i zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Seanse rozpoczną się o godzinie 21:30, a w przerwie o północy wzniesiemy wspólny noworoczny toast!

Kino Helios zaprasza Widzów do zakupu biletów na Maraton Sylwestrowy w kasach kin oraz na stronie: http://bit.ly/2iDkD2D.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *