Charytatywny festyn bezpieczeństwa dla żony strażaka!

Już jutro (29.12.2016) pomiędzy 9:00 a 21:00,  w Szklarskiej Porębie, przy Hotelu Bornit (ul. Mickiewicza 21), odbędzie się „Festyn bezpieczeństwa dla Ani podczas charytatywnego stacjonarnego maratonu rowerowego z Mają Włoszczowską”.

Anna żona strażaka zachorowała na nowotwór złośliwy chłoniak Hodgkina. Przyjaciele ze Straży Pożarnej postanowili wesprzeć ich rodzinę w potrzebie. Zorganizowali festyn bezpieczeństwa podczas charytatywnego stacjonarnego maratonu rowerowego z Mają Włoszczowską.

Będzie wiele atrakcji dla dużych i małych. Straż Pożarna zaprezentuje sprzęt ratowniczo-gaśniczy, zorganizują konkurs sprawnościowy, w którym za pomocą hydraulicznego sprzętu ratownictwa technicznego będziemy przenosić jajka i piłeczki, nożycami ratowniczymi spróbować będzie można rozcinać przeszkody.

W dziecięcym miasteczku pożarniczym najmłodsi przebiorą się za strażaka i spróbują swoich sił w obsłudze dziecięcego samochodu strażackiego.

Po zmroku strażacy zaprezentują pokaz gaszenia pożaru.

Uzupełnieniem prezentacji Straży Pożarnej będzie strefa udzielania pierwszej pomocy. Ratownictwo medyczne zaprezentuje grupa Rescueed ze Zgorzelca, prezentując i ucząc udzielania pierwszej pomocy.

Każdy może liczyć na pomoc Policji, więc nie może ich zabraknąć na festynie bezpieczeństwa. Policja zaprezentuje sprzęt, który codziennie dba o nasze bezpieczeństwo. Poznamy specyfikę pracy Funkcjonariusza Policji oraz dowiemy się jak nie zostać ofiarą przestępstwa.

Do akcji włączył się GOPR Grupa Karkonoska z prezentacją sprzętu do ratownictwa w górach oraz wszystkich nauczą bezpiecznego zachowania w górach.

Zapraszamy, również na jazdę rowerem stacjonarnym, strzelanie z laserowego karabinku biathlonowego, licytację rowerów i nart retro, koszulki rowerowej z autografem Mai Włoszczowskiej oraz innych ciekawych przedmiotów. Dla wszystkich uczestników wydarzenia przewidziano loterię fantową (vouchery weekendowe w Norweskiej Dolinie, voucher do Hotelu Concordia w Zachełmiu, ekskluzywna kolacja w Pałacu Pakoszów, kupony do KFC, na pizzę oraz obiad w restauracjach Niebo w Gębie i Habanero, pakiety na Bieg Piastów, wejściówki na tor kartingowy i paintball laserowy, wejściówki do Parku Rozrywki Esplanada, kupony na całodniowe wypożyczenie nart biegowych w Piast Jakuszyce oraz wiele innych cennych upominków).

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na dalsze długotrwałe i kosztowne leczenie Ani. Szczegółowych informacji dot. imprezy można uzyskać pod nr tel. 502 336 976.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! 😀

Anna Wylegała ulotka przód
Anna Wylegała ulotka tył
plakat duży
img_998
Anna Wylegała wizytówka mała
IMG_6263[1]
WP_20140605_007
MDP Wieruszów
WP_20140605_004
WP_20140605_009

jeleniagora998.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *