ŚWIATECZNIE I NASTROJOWO W MDK

Młodzieżowy Dom Kultury był organizatorem kolejnej drugiej edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego pod nazwą „Symbole i zwyczaje bożonarodzeniowe”. Prace plastyczne zostały przesłane z przedszkoli, szkół podstawowych, placówek specjalnych oraz młodzieżowych domów kultury nie tylko z terenu powiatu jeleniogórskiego a również ze Świdnicy i Trzebienia.

DSC08521

W trakcie spotkania laureatów konkursu, które odbyło się 21 grudnia b.r. w sali klubowej MDK w repertuarze kolędowym wystąpił Zespół Muzyki Dawnej „Gaudium Ludentem”, nagrody wręczał dyrektor MDK Ireneusz Taraszkiewicz, a dopełnieniem świątecznego nastroju była pięknie udekorowana choinka oraz pracownicy Biura Organizacji Imprez w strojach „mikołajowych”. Dopełnieniem świątecznego nastroju były składane sobie wzajemnie życzenia. Uroczystości towarzyszył kiermasz ozdób choinkowych wykonanych przez uczestników pracowni plastycznej MDK.

Gratulując laureatom zapraszamy do zapoznania się z protokołem konkursu, obejrzenia nagrodzonych i wyróżnionych prac na stronie internetowej placówki: www.mdkjelonek.pl oraz profilu na Facebooku.


{gallery}mdk/2016/symbole{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *