W niedzielę do Galerii Sudeckiej?! Tak było dziś…

Przygotowania do zbliżających się świąt to niewątpliwie bardzo pracowity okres dla wszystkich członków każdej rodziny. Do tego dochodzi również nagląca potrzeba znalezienia odpowiednich prezentów dla bliskich. Nie każdy umie je ładnie zapakować. Galeria Sudecka postanowiła ułatwić życie swoim klientom. Każdy, kto w ten weekend ją odwiedza, może liczyć na pomoc w przystrojeniu zakupionych upominków. Do dyspozycji klientów przygotowano specjalne stanowisko pakowania prezentów, gdzie pracowite Elfy pięknie pakują każdą zakupioną drobnostkę.

 ABC8427

W sobotę 17.12.2016 od godz. 12.00 do 18.00 każdy mógł uczestniczyć w prowadzonych przez Elfy warsztatach i samodzielnie tworzyć świąteczne ozdoby, które pięknie będą się prezentować na wigilijnych stołach. Zainteresowani mogą uczestniczyć w takim specjalnym „świątecznym szkoleniu” jeszcze w tę niedzielę.

W sobotę w świąteczną atmosferę wprowadzały klientów wyjątkowe nastrojowe koncerty w wykonaniu zarówno profesjonalnych jak i amatorskich wokalistów i muzyków. Szczególnie barwnie prezentowały się jeleniogórskie przedszkolaki, którym nie szczędzono gorących owacji i uśmiechów.

– Przyszłam na zakupy i tak tu na chwilę sobie przysiadłam, żeby popatrzeć na te cudowne dzieci. Moje wnuki mieszkają za granicą, daleko. Są rezolutne i bardzo zdolne. Pewnie też chętnie wystąpiłyby na takiej scenie – z uśmiechem, z pewną dozą nostalgii, podzieliła się swoimi przemyśleniami starsza pani, która z dużym zainteresowaniem obserwowała bardzo przejętych młodych artystów.

 

{gallery}artykuly/2016/gal_sudecka/swieta2{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *