“Świąteczny weekend z Żeromem” w Galerii Sudeckiej

Każdy, kto w miniony weekend odwiedził Galerię Sudecką, mógł już poczuć prawdziwą magię zbliżających się świąt. Przy scenie na pasażu 10-11 grudnia w godzinach 12.00-18.00 odbywały się konkursy, warsztaty oraz jarmark charytatywny na rzecz uzdolnionych uczniów z ZSO nr 1 “Żerom”. Dzięki uzbieranym funduszom młodzi ludzie będą mogli reprezentować polskich uczniów podczas młodzieżowych mistrzostw świata. Już w sobotę powstało Pogotowie Świąteczne, dzięki któremu każdy mógł wesprzeć młodych sportowców drobnym datkiem.

 ABC7326

Podczas kreatywnych warsztatów zarówno starsi jak i młodsi klienci galerii według własnych fantazji wykonywali własnoręcznie jedyne w swoim rodzaju prezenty świąteczne.

W niedzielę natomiast podczas warsztatów prym zdecydowanie wiodły choinki. Można je było wykonać w wersji włóczkowej, sznurkowej oraz trójwymiarowej. Odbył się również konkurs na najładniejszą choinkę. Świąteczne drzewka z dumą przyozdabiały jeleniogórskie przedszkolaki. Od dziś do końca grudnia choinki zdobią korytarze centrum handlowego. Każdy klient może więc teraz sam zdecydować, które z drzewek najbardziej mu się podoba.


{gallery}artykuly/2016/gal_sudecka/zerom{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *