Hasło wieczoru „wyglądasz jak choinka” w Kinie Kobiet

Fantastyczna, luźna atmosfera już od godz. 17.30 panowała w kinie Helios, kiedy to pierwsze fantazyjnie przebrane panie pojawiły się w holu naszego “zabobrzańskiego parku rozrywki”. 7.12.2016, tradycyjnie już w środowy wieczór, zdecydowanie królowały motywy świąteczne. Miłośniczki Kina Kobiet zjawiły się bowiem w kolorowych bożonarodzeniowych sweterkach i ozdobach. Niejedna z pań obwieszona była srebrnymi albo złotymi łańcuchami, a na głowie miała mikołajową czapeczkę lub rogi renifera. Nie zabrakło też fikuśnego obuwia. Zdecydowanie dominowała czerwień i żywe kolory. Hasło wieczoru „wyglądasz jak choinka” było jak najbardziej adekwatne do  sytuacji.

DSC 6431

Niewątpliwą atrakcją wieczoru było spotkanie z dekoratorkami z PPH Vitbis ze Złotoryi. Pod ich fachowym okiem panie miały możliwość pogłębienia tajników ręcznego zdobienia bombek. Dreszczyk pozytywnych emocji towarzyszył wszystkim także podczas emocjonujących konkursów przed seansem zapewniając doskonałą zabawę i dużą dawkę zdrowego humoru. Z uwagi na zbliżające się Boże Narodzenie organizatorzy wybrali na grudniowy seans brawurową komedię „Firmowa Gwiazdka”, która była wyjątkowym ukoronowaniem tego specjalnego kobiecego wydarzenia.

DSC 5984

Dzisiejsze Kino Kobiet było ostatnim w mijającym roku. Z tej okazji Dyrektor kina Monika Kołosowska złożyła wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt. W Nowym Roku 2017 pierwsze spotkanie zaplanowano na 11 stycznia. Bilety będą jednak w sprzedaży już od 19.12.2016. W pogodnym nastroju będzie można obejrzeć sympatyczną komedię romantyczną „Po prostu przyjaźń”.


Foto: www.zbigniewnowak.pl


{gallery}artykuly/2016/helios/kk0712{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *